Srebrne wisiorki

Dowiedz się, gdzie zamówić wisiorki srebrne, wejdź na www.bizutik.pl

Wisiorki – diabeł tkwi w szczególe

Noszenie oryginalnej biżuterii ceni sobie chyba każda z kobiet. W każdej sytuacji warto mieć ozdobę zwracająca uwagę. Najlepiej oczywiście by było to coś innego za każdym razem. Niestety tylko nieliczne z pań mogą zafundować sobie luksus kupowania takiej ilości biżuterii. Dobrą radą jest zatem nabywanie wisiorków. Wisiorki to niedrogi sposób by zawsze mieć na sobie coś innego.

Łańcuszek do wisiorka

Wisiorek możesz nosić przy samej szyi albo na dekolcie – wszystko zależy od długości łańcuszka. Może to całkowicie odmienić wygląd całości biżuterii.

Równie istotna jest grubość wybieranego łańcuszka oraz tworzywo, z którego go zrobiono. Nasz wybór może paść na łańcuszek ze srebra, albo złoty, wykonany z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej unikalności Twojej biżuterii może dodać wisiorek o wymyślnym kształcie. Spotyka się je w formach klasycznych (owalu, łezki, rąbu itd.), albo też stworzone na podobieństwo zwierząt, przypominające przedmioty codziennego użytku, a nawet z bajkowymi postaciami.

Duży wybór istnieje także jeśli chodzi o materiale wykonania wisiorków. Wybierać możemy spośród wisiorków ze słota, srebrnych, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego i z dodatkiem różnych kamieni szlachetnych.

Siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]