Na jakie okazje można założyć długie kolczyki?

Kolczyki długie zamówisz na https://www.bizutik.pl/kolczyki/dlugie.

Elegancka biżuteria świetnie uwydatnia prawdziwe piękno każdej kobiety i sprawdza się w najróżniejszych sytuacjach – można ją założyć do pracy, romantyczne rendez vous we dwoje lub na wielkie wesela. Jak dobrać długie kolczyki w zależności od typu urody?

Kolczyki długie – listki, delikatne łańcuszki i pałki

Długie kolczyki współgrają z rozmaitymi typami urody – mogą je nosić zarówno panie o delikatnych konturach twarzy, jak i te ze stanowczo zaznaczonymi kośćmi policzkowymi. Wszystko jest zależne od efektu, jaki pragniemy finalnie osiągnąć. Kolczyki o długości co najmniej dwa centymetry cudownie wyszczuplają szyję i wysmuklają oblicze, a szczególne ku temu właściwości posiadają modele kolczyków o podłużnym i cienkim kształcie, na przykład w formie listków bądź pałek. Modne są również wiszące kolczyki w formie subtelnych łańcuszków, które stanowią bardzo delikatny akcent, który nie wybija się stylizacji, a przy tym rewelacyjnie wyglądają na uszach. Dzięki należycie dobranej biżuterii całe ciało staje się optycznie wyszczuplone i nabiera wrażenia lekkości. Długie kolczyki mogą także przybrać formę okręgów – takie wzory nie wysmuklają szyi, ani nie podkreślają rysów twarzy, skorzystają z nich zatem panie, które dążą do uzyskania delikatnego tonu stylizacji.

Długie kolczyki – na bal maturalny i wesele

Kolczyki długie sprawdzą się zarówno na co dzień i od święta. Będą znakomitym uzupełnieniem szykownej sukni, założonej na przykład na wesele, studniówkę czy też bal sylwestrowy. Śliczne kolczyki srebrne z błękitnymi cyrkoniami podkreślą błękitny kolor oczu, a złocone pałki będą bardzo dobrze pasować do pozostałych elementów złotej biżuterii. Każdego dnia można z kolei nosić długie kolczyki srebrne w formie liści – są niezobowiązujące i idealnie akcentują charakter casualowych stylizacji. Na romantycznej randce najlepiej sprawdzą się z kolei wiszące kolczyki złocone z cyrkoniami, których zapierający dech blask z pewnością zachwyci każdego. Dobrą propozycją na biżuterię na spotkanie służbowe są długie kolczyki srebrne z perłami – to oznaka ponadczasowej klasy.

Siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]