Kupno biżuterii – bezpośrednio u jubilera czy przez internet?

Z pełną ofertą sklepu jubilerskiego Kraków zapoznasz się na https://obraczki.net.pl.

Wraz z rozwojem rynku oraz rozpowszechnieniem się dostępu do internetu, zmodyfikowaliśmy też nasze przyzwyczajenia odnośnie robienia zakupów. Obecnie entuzjastycznie wykorzystujemy możliwość zamawiania przez internet. I chociaż w sieci znajdziemy prawie wszystko, nadal jest wiele przedmiotów, które najlepiej nabywać w sklepach stacjonarnych. Należy do nich między innymi biżuteria.

Sklep jubilerski – tu otrzymasz poradę od specjalisty

Kupno złotego łańcuszka, pierścionka czy broszki wiąże się z większym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy podczas zwykłych zakupów. Tym samym, żeby mieć pewność, że biżuteria spełni wszelkie nasze oczekiwania, powinniśmy zobaczyć ją bezpośrednio u jubilera. Jest mnóstwo przesłanek, które przemawiają za tym rozwiązaniem. W trakcie zakupów w sklepie jubilerskim, w szczególności jeśli mamy zamiar kupić pierścionek albo obrączki, mamy możliwość nałożyć biżuterię oraz sprawdzić jak „na żywo” będzie się ona prezentować na naszym palcu. Jeżeli z kolei zauważymy wzór pierścionka jaki nam się spodoba, ale będzie on za ciasny albo zbyt luźny, złotnik na naszą prośbę dostosuje go do właściwego rozmiaru lub wykona nowy. Inną zaletą kupowania wprost w sklepie jubilerskim jest możliwość uzyskania rzetelnej wskazówki złotnika. Wskaże on popularne trendy we wzornictwie, pokaże które kamienie szlachetne będą pasować do naszej karnacji, pomoże nam dopasować właściwy kruszec, a klientom poszukującym biżuterii na prezent doradzi, co obecnie wręcza się z okazji ślubu, imienin czy komunii.

Sklep jubilerski – reperacja zniszczonej biżuterii oraz jej grawerowanie

Sklepy jubilerskie nie tylko oferują sprzedaż swoich dzieł złotniczych, ale również świadczą pomocnicze usługi. Kluczową z nich jest reperacja popsutej biżuterii. Jeżeli wypadł nam kamień z kolczyka bądź rozerwał się łańcuszek, jubiler w mgnieniu oka i po mistrzowsku zreperuje go w swoim warsztacie. Jeśli odziedziczymy biżuterię po kimś z rodziny, kto miał inny rozmiar palca, złotnik przerobi obwód takiego pierścionka. Na nasze życzenie złotnik wygraweruje też na pierścionku czy wisiorku podziękowania, datę, gratulacje albo inną znaczącą dla nas treść. Natomiast jeśli pragniemy podarować komuś niepowtarzalny upominek, ewentualnie mamy własny pomysł na sygnet bądź zawieszkę, możemy zlecić jubilerowi wytworzenie biżuterii według naszego szkicu. A jeśli w domu posiadamy zniszczoną czy też zbędną biżuterię, z którą nie mamy co zrobić, zanieśmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym funkcjonuje skup złota.

Siedziba:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]