Kolczyki z perłami

Jeśli potrzebujesz kolczyków z perłami, zobacz tu.

Perła to niekwestionowany symbol elegancji przez wielkie “E”. Biżuteria z perłami powinna znajdować się w szkatułce każdej damy. Jeżeli sznur z pereł to dla Ciebie za mocno rzucająca się w oczy biżuteria, zdecyduj się na kolczyki z tą wyjątkową ozdobą. Kolczyki z perłą w wielu domach to nie tylko zwykła ozdoba – są przekazywane z pokolenia na pokolenie i współtworzą rodzinną historię.

Kolczyki z perłami – na co zwrócić uwagę?

Najpopularniejszym kształtem pereł w kolczykach jest oczywiście kula, jednak czasem da się znaleźć także kształt łezki. Wybierając kolczyki z perłami dobrze jest zwrócić uwagę również na odcień. Wielbicielki klasyki wybiorą z pewnością pudrowobiałe, jednak panie, które nie boją się zaskakiwać mogą zdecydować się na coś bardziej rzucającego się w oczy: perły stalowe lub bladoróżowe.

Kolczyki z perłami – tylko na wielkie okazje?

O tym, że kolczyki z perłami to element świetnie pasujący do prawie każdej eleganckiej kreacji, nie trzeba nikogo przekonywać. Najświeższe trendy idą na przekór tradycji wkładania pereł wyłącznie wielkich przyjęć i uroczystości. Młode dziewczyny je ze spodniami dżinsowymi i podkoszulkiem.

Siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]