Kolczyki serca – kilka porad na początek

Chcesz zamówić kolczyki serduszka? Skieruj się tutaj.

Kolczyki serduszka są jednym z najchętniej kupowanych typów biżuterii damskiej oraz dziecięcej – pasują na wszelkie okazje, bardzo dobrze podkreślają urodę, są również wspaniałym pomysłem na upominek. Jakie formy kolczyków występują w sprzedaży? Z jakich surowców przeważnie są wykonane kolczyki serca?

Kolczyki serca – na wizyty w teatrze oraz do szkoły

W jubilerstwie nierzadko używa się wzoru serca. Jest on punktem wyjścia do wytwarzania kolczyków tak dla dziewcząt, jak i dla kobiet. Kolczyki serca stanowią subtelne uzupełnienie wielu stylizacji. Produkuje się je zarówno w formie kolczyków wiszących, jak i sztyftów. Ten drugi typ kolczyków jest z reguły wybierany na zwykłe okazje – ubieramy je na co dzień albo do pracy. Kolczyki sztyfty nie dominują stylizacji, jedynie w dyskretny sposób uwydatniają naturalne piękno właścicielki. Tymczasem długie kolczyki serca mogą być użyte do optycznego wysmuklenia szyi i wyszczuplenia oblicza. Tego rodzaju kolczyki nadadzą się na bale sylwestrowe, wizyty w operze bądź spotkania z ukochanym i doskonale łączą się one z szykownymi sukniami. Kolczyki serca dla dzieci sprawdzą się z kolei zarówno podczas Pierwszej Komunii świętej, jak i w szkole.

Kolczyki serduszka – znakomity upominek dla ukochanej osoby

Na rynku dostępne są kolczyki serduszka wyprodukowane ze złota oraz srebra. Popularnością cieszą się także modele pozłacane – niedrogie, a zarazem wyglądają niezwykle wspaniale. Tak kolczyki wiszące, jak i sztyfty mogą być przystrojone szlachetnymi kamieniami, np. cyrkoniami, które podkreślą piękno właścicielki. U jubilerów kupimy kolczyki serca w kolorze rubinowym czy błękitnym, a także modele emaliowane. Biżuterię z motywem serca można wręczyć w prezencie bliskiej osobie, na przykład na Dzień Matki, rocznicę ślubu tudzież z wielu innych okazji. Wręczone kochanej osobie – dziewczynie, żonie czy też matce, kolczyki serca będą stale przypominać o łączącej was więzi, szacunku i miłości.

Siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]