Klasyczne i wyszukane srebrne kolczyki

Sprawdź, gdzie nabyć srebrne kolczyki

Srebrne kolczyki to zdecydowanie jedne z najczęściej kupowanych przez kobiety dodatków. Są idealne na każdą sytuację – wyjątkowo huczną i w luźniejszym klimacie. Sprawdźmy dlaczego są tak rozchwytywane oraz gdzie można je nabyć.

Srebrne kolczyki – najmodniejsze wzory

Srebrne kolczyki występują w rozmaitych formach. Najczęściej kupowane są lekkie wkręty, które pasują na co dzień i od święta, są skromne, jak również stylowe. Równie popularne są wiszące dodatki, które wspaniale podkreślają sylwetkę. Sprzedawane jako wysadzane szlachetnymi kamieniami albo całkowicie gładkie. Błyskotki wykonane ze srebra nie podrażniają skóry, co przeważnie dzieje się w przypadku biżuterii z tworzyw sztucznych. Najbardziej oryginalne kolczyki uzyskano techniką oksydowania, więc dobierając je popatrzmy na próbę oraz sposób ich wykonania.

Srebrne kolczyki – co zrobić żeby były zawsze jak nowe

Srebrne kolczyki należy dobrze czyścić i systematycznie eliminować wszelkie zanieczyszczenia, żeby ciągle wyglądały perfekcyjnie. Powinno się odkurzać je regularnie suchą gąbeczką wyprodukowaną z miłego w dotyku tworzywa, stosować profesjonalne specyfiki czyszczące, a przeznaczone na ważne wydarzenia kolczyki przechowywać w przeznaczonych do tego pokrowcach. Nie polecamy natomiast przestarzałych technik polerowania, typu szczoteczka do zębów czy soda oczyszczona. Takie preparaty niezwykle naruszają miękką powłokę metalu szlachetnego.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Największy wybór ozdób znajdziemy niewątpliwie w e-sklepach, które oferują ekspresowe doręczenie i kuszące obniżki cen. Ponadto zakupy w internecie to nieprawdopodobny komfort, który na pewno docenią w szczególności zabiegane panie domu.