biżuteria z cyrkoniami, kolczyki z cyrkoniami, cyrkonie

Diamenty czy kolczyki z cyrkoniami?

Kolczyki z cyrkoniami to idealny prezent dla wytwornej Polki. Tego rodzaju świecidełka idealnie współgrają z elementami wykonanymi ze srebra. Sprawdźmy więc, jak selekcjonować biżuterię z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami są idealne na prezent

Cyrkonie to wytwarzane przez człowieka imitacje naturalnych klejnotów, posiadające znakomite właściwości estetyczne. Mienią się w słońcu kryształowym lśnieniem, są profesjonalnie polerowane oraz pozbawione barwy. Mogą doskonale imitować szlachetne diamenty, sprawdzają się zatem jako element zdobniczy. Na rynku dostaniemy także wielobarwne warianty cyrkonii – dzięki dodaniu stosownych komponentów można uzyskać następujące kolory: szafirowy, czerwony, oliwkowy, brunatny. Najczęściej wytwarza się kolczyki z cyrkoniami, idealne na prezent – jako podarunek z okazji urodzin lub świąt Bożego Narodzenia.

Bransoletki, nausznice i kolczyki z cyrkoniami

W jubilerstwie powszechnie wykorzystuje się cyrkonie, zwłaszcza razem ze srebrem. Te mieniące się kamienie są zahartowane i odporne na czynniki mechaniczne, dlatego znakomicie pasują do srebrnych obrączek, kolii, a także naszyjników. W jakich sklepach kupimy dodatki z cyrkoniami? Szeroki wybór mają sklepy on-line, gdzie możemy nabyć niezwykłej urody kolczyki z cyrkoniami i pierścionki w zróżnicowanych rozmiarach i konkurencyjnych cenach. Wystarczy kilka ruchów myszką i możemy mieć wymarzoną i elegancką biżuterię. Odbiorcy często zamawiają proste kolczyki, jak również te obficie zdobione.