Czemu srebrna biżuteria jest tak popularna?

Wszystko, czego warto dowiedzieć się o biżuteria srebrna sklep internetowy, uzyskasz na https://www.bizutik.pl

Jest z nami od tysięcy lat i mimo pojawienia się wielu nowych wzorów, naprawdę niewiele ewoluowała. Biżuteria wciąż odgrywa identyczną rolę – jest swoistą dekoracją ciała, a także umożliwia wyrażenie własnego ja. Nic zatem dziwnego, że biżuterię równie chętnie zakładają kobiety i mężczyźni, dzieci oraz dorośli, osoby z rozmaitych klas społecznych. Bez względu na to, które projekty cenimy, prawie zawsze biżuteria jest wykonywana z tych samych surowców – zwykle ze srebra. Dlaczego więc srebrna biżuteria bywa tak chętnie noszona? Jak dbać o srebrne przedmioty, żeby wytrzymały przynajmniej pięć dekad?

Czemu warto kupić srebrną biżuterię?

Największym plusem srebrnej biżuterii jest bez wątpienia to, że jej używanie daje szansę ustrzec się różnych schorzeń. Srebro jest antybakteryjne, więc zakładanie srebrnej biżuterii bywa zalecane klientom, którzy w ostatnim czasie przekłuły ciało. Nie wolno zapomnieć też o jego wyglądzie, który idzie w parze z dość niskimi kosztami zakupu.

Srebrna biżuteria – jak dbać?

Srebro wytrzyma wiele czasu, ale powinniśmy odpowiednio je pielęgnować. Przede wszystkim nie nośmy srebrnej biżuterii, gdy wykonujemy jakieś prace – może się ona porysować albo pęknąć w zetknięciu z detergentami. Srebrna biżuteria musi też być czyszczona w wodzie ze spirytusem lub amoniakiem. Należy przechowywać ją w pudełku z delikatną tkaniną – nie dopuścimy wówczas do jej uszkodzenia.

Siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]